Resultater

Landsfinalen 2014, Kristiansand, 10.11.14

Klasse D, Gutter, svikt

StuperLagResultat
1.Tobias AtkinsStupeklubben SPINN147,90FB
2.Ole Johan SalvesenPingvin Stupeklubb136,10FB
3.Alexander Fjellheim LarsenStavanger Stupeklubb129,90FB
4.Kurt BaatzKrsitiansand Stupeklubb87,7573%

Klasse D, Gutter, tårn

StuperLagResultat
1.Tobias AtkinsStupeklubben SPINN102,25FB

Klasse D, Jenter, svikt

StuperLagResultat
1.Safia ElmraniStupeklubben SPINN162,05FB
2.Alice Dragesund RognvedBergen Stupeklubb138,05FB
3.Andrea KooymanStavanger Stupeklubb107,95FB
4.Frida Michelsen-BruStavanger Stupeklubb107,90FB
5.Victoria NerbergStavanger Stupeklubb103,70FB
6.Sunniva EngStavanger Stupeklubb99,95100%

Klasse D, Jenter, tårn

StuperLagResultat
1.Alice Dragesund RognvedBergen Stupeklubb100,65FB
2.Safia ElmraniStupeklubben SPINN96,30FB
3.Andrea KooymanStavanger Stupeklubb52,0065%

Åpen, Damer, 3 meter, Åpen Damer Svikt

StuperLagResultat
1.Thelma Baatz StrandbergKrsitiansand Stupeklubb245,35
2.Anne Vilde Tuxen241,80
3.Helle TuxenRandabergstuperne229,30
4.Lina Galaasen LundBærum Stupeklubb176,15
5.Simone MarshalBærum Stupeklubb150,90

Åpen, Herrer, 3 meter, Åpen Herrer svikt

StuperLagResultat
1.Henry KristiansenStupeklubben SPINN274,15
2.Emil OxholmStupeklubben SPINN156,40

Åpen, Herrer, tårn

StuperLagResultat
1.Henry KristiansenStupeklubben SPINN233,55
2.Emil OxholmStupeklubben SPINN160,35

Åpen, Damer, tårn

StuperLagResultat
1.Anne Vilde Tuxen267,85
2.Thelma Baatz StrandbergKrsitiansand Stupeklubb262,05
3.Helle TuxenRandabergstuperne251,45
4.Lina Galaasen LundBærum Stupeklubb185,55

Klasse C, Gutter, svikt

StuperLagResultat
1.Emil Ruenes JacobsenKrsitiansand Stupeklubb287,15AC/3
2.Ravn Denneche KamfjordBærum Stupeklubb270,80AC/3
3.Mikkel Bentzrud RaschKrsitiansand Stupeklubb249,75LC/3
4.Isak SimonsenSandefjordstuperne240,15LC/3
5.Jonas Erik ThorsenBergen Stupeklubb219,60FS/3
6.Tord P. DahleOslo Stupeklubb201,50FS/1
7.Henrik HeyerdahlBærum Stupeklubb183,00NC/3
8.Bjørn Oscar WirumSandefjordstuperne178,10NC/1
9.William Strømsnes PedersenBergen Stupeklubb175,00NC/1
10.Eskil TronerudRandabergstuperne157,5092%
11.Phillip SandveKrsitiansand Stupeklubb138,0080%

Klasse C, Gutter, tårn

StuperLagResultat
1.Emil Ruenes JacobsenKrsitiansand Stupeklubb225,70LC
2.Ravn Denneche KamfjordBærum Stupeklubb196,95FS
3.Jonas Erik ThorsenBergen Stupeklubb192,90FS
4.Henrik HeyerdahlBærum Stupeklubb191,95FS
5.Mikkel Bentzrud RaschKrsitiansand Stupeklubb176,80FS
6.Isak SimonsenSandefjordstuperne169,90NC
7.Tord P. DahleOslo Stupeklubb143,0595%
8.William Strømsnes PedersenBergen Stupeklubb137,5091%

Klasse C, Jenter, svikt

StuperLagResultat
1.Elma Galaasen LundBærum Stupeklubb251,35AC/3
2.Caroline Sofie KupkaBergen Stupeklubb238,30AC/3
3.Leah TuxenBærum Stupeklubb212,05LC/3
4.Mari StensholtStupeklubben SPINN209,35LC/3
5.Amanda VestvikStupeklubben SPINN198,55FS/3
6.Agathe EngelstadBærum Stupeklubb191,75FS/3
7.Sandra Ånstad StaaviBærum Stupeklubb158,95NC/1
8.Pia Risa SlaattelidStavanger Stupeklubb124,3585%
9.Maria VinjeBærum Stupeklubb123,5584%

Klasse C, Jenter, tårn

StuperLagResultat
1.Caroline Sofie KupkaBergen Stupeklubb217,15AC
2.Elma Galaasen LundBærum Stupeklubb211,85AC
3.Mari StensholtStupeklubben SPINN177,70LC
4.Amanda VestvikStupeklubben SPINN175,55LC
5.Leah TuxenBærum Stupeklubb159,20FS
6.Agathe EngelstadBærum Stupeklubb135,60NC

Klasse B, Gutter, svikt

StuperLagResultat
1.Ulrik EvensenStupeklubben SPINN328,70LB/3

Klasse B, Gutter, tårn

StuperLagResultat
1.Ulrik EvensenStupeklubben SPINN245,90FG

Klasse B, Jenter, svikt

StuperLagResultat
1.Linn OrderudBærum Stupeklubb321,95EB/3
2.Serina HaldorsenBergen Stupeklubb289,75AB/3
3.Amalie Marie KupkaBergen Stupeklubb281,60AB/3
4.Guro TrettenesStavanger Stupeklubb274,25EB/1
5.Julie RavnåsStavanger Stupeklubb217,30FG/1
6.Silje SaatvedtKrsitiansand Stupeklubb139,5574%
7.Bani SinghOslo Stupeklubb120,4064%

Klasse B, Jenter, tårn

StuperLagResultat
1.Serina HaldorsenBergen Stupeklubb242,60LB
2.Amalie Marie KupkaBergen Stupeklubb235,60LB
3.Guro TrettenesStavanger Stupeklubb228,60FG
4.Julie RavnåsStavanger Stupeklubb171,50NB
5.Bani SinghOslo Stupeklubb139,2583%

Synk 2, svikt, Synk 2 svikt Jenter

StuperLagResultat
1.Anne Vilde Tuxen / Helle Tuxen- / Randabergstuperne240,00
2.Lina Galaasen Lund / Linn OrderudBærum Stupeklubb213,63
3.Amalie Marie Kupka / Serina HaldorsenBergen Stupeklubb185,40
4.Amanda Vestvik / Mari StensholtStupeklubben SPINN175,98
5.Guro Trettenes / Julie RavnåsStavanger Stupeklubb148,38
6.Agathe Engelstad / Leah TuxenBærum Stupeklubb96,84

Synk 2, svikt, Synkron 2 svikt Gutter

StuperLagResultat
1.Henry Kristiansen / Ulrik EvensenStupeklubben SPINN194,73
2.Mikkel Bentzrud Rasch / Emil Ruenes JacobsenKrsitiansand Stupeklubb163,38
3.Henrik Heyerdahl / Ravn Denneche KamfjordBærum Stupeklubb115,89

A Gutter, 1 meter

StuperLagResultat

Klasse D, Gutter, tårn

StuperLagResultat

Klasse D, Jenter, tårn

StuperLagResultat

A Gutter, 1 meter

StuperLagResultat